Kargo Teslimat Süreci

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra genelde yüzde 90 oranında aynı iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İSTANBUL'a uzaklığına göre de UPS kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde Kargo Firmaları teslimat yapmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından UPS KARGO SİGORTASI garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza Sipariş Numaranız ve sipariş bilgilerinizle birlikte  bildirilecektir.Çok ender de olsa ,Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda vermiş olduğunuz iletişim numaralarından müşteri temsilciniz size dönüş yapacaktır.

Toptanmayo.net  on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa, sezonluk ürünler sattığımızdan dolayı, aynı anda birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilmektedir, çok çok ender görülsede , bu nedenle ürün stoklarda tükenebilir. bu durumda ;DERHAL SİZİNLE VERMİŞ OLDUĞUNUZ TELEFON NUMARALARINIZDAN BİREBİR İLETİŞİM KURULARAK , İPTAL , İADE, YADA FARKLI ÜRÜNLER HAKKINDA TARAFINIZ BİLGİLENDİRİLECEKSİNİZ...ASLA İSTEMEDİĞİNİZ VE YERİNE GEÇECEK İKAME ÜRÜN FİRMAMIZCA GÖNDERİLMEMEKTEDİR. HERŞEY SİZİN KONTROL VE ONAYINIZ DOĞRULTUSUNDA GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

Yurt Dışından Sipariş Vermek İçinDünyanın heryerine siparişlerinizi adresinize kadar gönderiyoruz. 


Avrupa Birliği ülkeleri için ortalama ürün başına 9,90 euro kargo bedeli alınmaktadır.

Ortalama kargo teslimat süresi   2 gündür.

Siparişleriniz uçak kargosu ile kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Kargo bedeli vereceğiniz siparişe göre (ağırlığa göre) değişiklik gösterecektir.Avrupa için 6.90 euro dur.

Siparişleriniz için

Müşteri Hizmetleri Hızlı Sipariş Hattımız +90 212 880 01 80  //  0546 249 66 29 

numaralarımızdan irtibata geçebilir, ya da

bilgi@istanbulmayo.com  mail adresimizden sipariş verebilirsiniz.

Yurtdışından siparişlerde kapıda ödeme sistemi bulunmamaktadır.

Ödemelerinizi

Banka Kartı ( Maestro v.s)

Kredi kartı (visa , mastercard)

 Havale , Eft , Ptt Havalesi

PayPal   ödeme sistemleri ile  gerçekleştirebilirsiniz.